Motocykle oferta

BMW R 1200 CL

Wysoki komfort podróżowania zapewnia pokaźnych rozmiarów indywidualne siodła dla kierowcy i pasażera. Obszerna owiewka mocowana jest do kierownicy. Dzięki ogrzewanej kanapie i rączkom kierownicy  oraz ciepłemu powietrzu z chłodnic oleju i cylindrów, BMW zapewnia ekstra ciepło w chłodne dni. Oba kufry boczne są integralną częścią motocykla. Natomiast tylny kufer można bez problemu zdjąć. Rozstaw osi wynoszący 1641 mm zapewnia dużo miejsca dla kierowcy i pasażera.
Ten motocykl należy do tych najlepszych w kategorii motocykli drogowych. Dwucylindrowy boxer umieszczony w zręcznym podwoziu sprawia, że bez żadnych obaw można się wybrać nawet w trudny teren, tak samo jak na ulicę. BMW R 1200 CL jest po prostu idealnym motocyklem w podróż dookoła świata.

turystyczny

kierowca średnio zaawansowany

brak danych

Tak

61 KM przy 5000 obr/min

165 km/h

17,5l

308 kg

Cennik

1 – 3 dni4 – 7 dni8 – 14 dnipowyżej 14 dniweekendmiesiąckaucja
359 zł319 zł289 zł239 zł

849 zł

5000 zł1000 zł

CHWILOWO NIEDOSTĘPNY!

Rezerwacja

Informacja

info

W celu zarezerwowania pojazdu (samochód / motocykl / przyczepa) z naszej oferty prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub o skorzystanie z formularza rezerwacji on-line dostępnego na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza i jego wysłaniu, otrzymasz zwrotnie e-mail z potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji oraz wszystkie pozostałe informacje.

Dokumenty potrzebne do wynajęcia to: dowód osobisty lub paszport oraz ważne i honorowane w Polsce prawo jazdy.

Nasza flota oparta jest na nowych i bezpiecznych samochodach oraz motocyklach. Wszystkie posiadają już w cenie ubezpieczenie OC, AC i Assistance.

Kwota jest płatna z góry wraz z kaucją w dniu wynajmu. Akceptujemy gotówkę, karty płatnicze oraz przedpłacony przelew bankowy.

 

Zobacz także:

Regulamin Wypożyczalni Samochodów i Motocykli AUTORENT Najczęściej zadawane pytania