Motocykle oferta

Honda CBR125R

Na drodze i na torze, kategoria 125 cm3 to dla większości motocyklistów pierwszy krok na drodze, która może zaprowadzić ich wszędzie. Nawet na sam szczyt. Właśnie dlatego motocykle 125 cm3 powinny dawać taką samą satysfakcję jak większe maszyny Super Sport.

Od swojego debiutu w 2004 roku, CBR125R to jeden z najpopularniejszych na świecie motocykli dla młodych kierowców. Gwiazda rodziny CBR, jest kompaktowy, łatwy w prowadzeniu i ma wszystko, aby zafundować mnóstwo frajdy z jazdy.


sportowo-turystyczny

kierowca początkujący - prawo jazdy kat. B

2016

Tak

13,3 KM

115 km/h

13l

137 kg

Cennik

1 – 3 dni4 – 7 dni8 – 14 dnipowyżej 14 dniweekendmiesiąckaucja
199 zł179 zł159 zł149 zł

569 zł

2900 zł1400 zł

Rezerwacja

Informacja

info

W celu zarezerwowania pojazdu (samochód / motocykl / przyczepa) z naszej oferty prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub o skorzystanie z formularza rezerwacji on-line dostępnego na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza i jego wysłaniu, otrzymasz zwrotnie e-mail z potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji oraz wszystkie pozostałe informacje.

Dokumenty potrzebne do wynajęcia to: dowód osobisty lub paszport oraz ważne i honorowane w Polsce prawo jazdy.

Nasza flota oparta jest na nowych i bezpiecznych samochodach oraz motocyklach. Wszystkie posiadają już w cenie ubezpieczenie OC, AC i Assistance.

Kwota jest płatna z góry wraz z kaucją w dniu wynajmu. Akceptujemy gotówkę, karty płatnicze oraz przedpłacony przelew bankowy.

 

Zobacz także:

Regulamin Wypożyczalni Samochodów i Motocykli AUTORENT Najczęściej zadawane pytania