Motocykle oferta

Yamaha Virago 750

Użytkownikiem Yamahy XV 750 nie musi być wcale miłośnik chopperów, choć tacy kierowcy z pewnością będą czerpać dodatkową satysfakcję z estetyki motocykla.

Świetnie radzi sobie w mieście, ma dobrą dynamikę, a możliwość przyspieszania od najniższych obrotów silnika daje dodatkową przewagę na ulicach. Nie trzeba wciąż żonglować przełożeniami. Komfortowe podwozie pozwala zapomnieć o dziurach w jezdni i brukowanych ulicach. Mała wysokość siedzenia ułatwia prowadzenie, a zwłaszcza szybki balans. Na długich trasach łatwo docenić odprężoną pozycję za kierownicą, komfortową kanapę, mocny i elastyczny silnik ułatwiający wyprzedzanie i nie nazbyt paliwożerny (5-7 l/100 km), bezobsługowy wał napędowy, pracujący bez dokuczliwych reakcji przy zmianach obciążenia silnika.


cruiser

kierowca początkujący

1998

Tak

54 KM

175 km/h

14,4l

220 kg

Cennik

1 – 3 dni4 – 7 dni8 – 14 dnipowyżej 14 dniweekendmiesiąckaucja
239 zł209 zł179 zł139 zł

549 zł

3000 zł500 zł

CHWILOWO NIEDOSTĘPNY!

Rezerwacja

Informacja

info

W celu zarezerwowania pojazdu (samochód / motocykl / przyczepa) z naszej oferty prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny lub o skorzystanie z formularza rezerwacji on-line dostępnego na naszej stronie internetowej. Po wypełnieniu formularza i jego wysłaniu, otrzymasz zwrotnie e-mail z potwierdzeniem przyjęcia rezerwacji oraz wszystkie pozostałe informacje.

Dokumenty potrzebne do wynajęcia to: dowód osobisty lub paszport oraz ważne i honorowane w Polsce prawo jazdy.

Nasza flota oparta jest na nowych i bezpiecznych samochodach oraz motocyklach. Wszystkie posiadają już w cenie ubezpieczenie OC, AC i Assistance.

Kwota jest płatna z góry wraz z kaucją w dniu wynajmu. Akceptujemy gotówkę, karty płatnicze oraz przedpłacony przelew bankowy.

 

Zobacz także:

Regulamin Wypożyczalni Samochodów i Motocykli AUTORENT Najczęściej zadawane pytania